Przeszczep włosów w Polsce. Gdzie wykonać zabieg?

Hair transplant

Transplantacja włosów w Polsce jest coraz częściej wykonywanym zabiegiem niezależnie od płci oraz wieku. Występuje kilka rodzajów przeszczepu włosów w Polsce między innymi dotyczące zakoli, a także obniżenia linii włosów. Włosy przeszczepia się również na szczycie głowy oraz w miejsce blizny. Istnieje kilka renomowanych punktów, które w swojej ofercie posiadają bardzo dobre produkty oraz mogą poszczycić się doświadczonymi pracownikami oraz robotami stosującymi najnowszą technologię w transplantacji włosów. Dobrze jest wybrać takie miejsce decydując się na zabieg. 

Przeszczep włosów w Polsce. Poznaj najlepszą klinikę 

Przeszczep włosów w Polsce jest dośc popularnym zabiegiem wśród osób, które mają problem z łysieniem. Warto zaznaczyć, że innowacyjne metody wykonywania tego typu zabiegu nie pozostawiają żadnych widocznych blizn. Jednak to co najistotniejsze to fakt, że pozwalają uzyskać naturalny, a jednocześnie trwały efekt zadbanych, zdrowych i gęstych włosów, czyli za pomocą zabiegu pacjenci mogą uzyskać efekt o jakim marzą.

Warto nadmienić, że problem łysienia dotyczy aż 70% mężczyzn oraz 40% populacji kobiecej. Jednak to tylko przeszczep włosów w Polsce  jest sprawdzonym sposobem gwarantującym skuteczny efekt. Taki zabieg powinien być wykonany w renomowanym miejscu, które może poszczycić się świetnie jakości wyposażeniem, najwyższej klasy urządzeniami, a także pracownikami o wieloletnim doświadczeniu i ogromnym zasobie wiedzy, by uzyskane efekty mogły zadowolić pacjentów. Takim punktem jest Centrum Medyczne San Medical znajdujące się w Krakowie. To renomowana klinika przeszczepu włosów będąca doskonałym punktem, który pomaga w skutecznym zniwelowaniu problemu łysienia plackowatego oraz androgenowego. Należy nadmienić, że za pomocą przeszczepu włosów można w skuteczny sposób pokryć skore głowy materiałem, który pozostanie na trwałe.

Czym jest abdominoplastyka?

Abdomnioplastyka jest zabiegiem dedykowanym dla osób borykających się z nadmiarem skóry w dolnej partii brzucha oraz polega na usunięciu jej wraz z istniejącą tkanką tłuszczową. Podczas zabiegu wzmacniane są również mięśnie, które budują efekt szczuplej sylwetki. Abdomnioplastyka to zabieg, który pozwala na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz skory i wyzwala jej uelastycznienie oraz napięcie, dzięki czemu poszczególne partie brzucha będą wyglądały niezwykle estetycznie i smukle. Abdomnioplastyka jest zabiegiem z zakresu chirurgii estetycznej, który gwarantuje poprawę wyglądu sylwetki, a poza lepszym jej wyglądem także lepsze samopoczucie osoby decydującej się na zabieg.

Warto mieć na uwadze, że istnieje wiele różnorodnych czynników, które wpływają na wiotkość skóry, a także powstawanie fałd skórnych, to między innymi wiek, ciąża, zmiany hormonalne, otyłość, zła dieta, szybki spadek wagi. Jednak na szczęście istnieją sposoby, które są w stanie zniwelować ten problem w sposób szybki i skuteczny. Jednak najważniejsze jest, aby do tego typu zabiegów wybrać renomowane miejsce, które spełni wymagania w 100 procentach.